JUDO KLUB "DUBROVNIK 1966"

Početna

|

Novosti

|

O nama

|

Turniri

|

Program treninga

|

Video

|

Foto albumi

|

Lokacija

|

Linkovi

|

Kontakti

  Liechtensteinov put 10, 20000 Dubrovnik, Croatia

Povratak na prethodnu stranicu

JUDO TURNIR SV. VLAHO 2012 - DUBROVNIK

JOŠ JEDAN USPJEŠAN TURNIR U ORGANIZACIJI NAŠEG KLUBA
okupio je  ove godine natjecatelje iz 4 nacije, Albanija,BiH, Crna Gora i Hrvatska.
17 klubova preko 230 natjecatelja borilo se u Sportskoj dvorani Dubrovnik u ne baš dobrim uvjetima (nije naša greška). Međutim ni hladnoća nije spriječila naše mlade judaše da pokažu što znaju te nas oduševe svojim lijepim borbama i prekrasnim iponima.
Natjecanje je otvorio gosp. Maro Kapović predsjednik Dubrovačkog saveza sportova na čemu mu iskreno zahvaljujemo kao i svima koji su pomogli u organizaciji ovog natjecanja.
Zahvala i našim starijim članovima kluba za nesebičnu pomoć u uređenju dvorane i vođenju natjecanja.
Hvala i našim gostima koji su došli čak iz Albanije, Samobora, Sarajeva, Podgorice te ih ni loši vremenski uvjeti nisu spriječili da budu u Dubrovniku i pokažu što znaju.
Iskrene čestitke Judo klubu "Bosna" koji je pobjednik u ukupnom poretku ovogodišnjeg turnira, a također i pobjednik u muškoj konkurenciji.
Judo klub "Biokovo" iz Makarske bio je najbolji u ženskoj konkurenciji, čestitamo!
Bravo svim dubrovačkim judašima onim najmanjim ali i onim koji nas svaki put razvesele svojim pobjedama i dobrim borbama.
Zahvala Judo klubu "Ura nage" , "Konavle" i "Župi dubrovačkoj" što su bili s nama u velikom broju te
još jednom pokazali kako zajedno možemo puno i kako imamo u Dubrovniku i našoj okolici jednu veliku bazu mladih sportaša i da je budućnost juda na ovim prostorima neupitna.
REZULTATI
NAJBOLJI NATJECATELJ – PATRIK PRIGL(JK DUBROVNIK1966)
NAJBOLJA MUSKA EKIPA : JK BOSNA - SARAJEVO
NAJBOLJA ZENSKA EKIPA : JK BIOKOVO – MAKARSKA
NAJBOLJI U UKUPNOM PORETKU : JK BOSNA – SARAJEVO
DJEVOJČICE  2002. mlađi DJEČACI 2002 i mlađi
KATEGORIJA -22KG
1. MERJEM MULALIĆ(BOSNA)
KATEGORIJA -25KG
1. DUBE MARKOVIC (URA NAGE)
2. TENA PSENICNJAK(SAMOBOR)
KATEGORIJA  -28KG
1. DITA SEVELJ (URA NAGE)
KATEGORIJA -32 KG
1. NATALIJA MILJANIC (LEOTAR)
2. ZINA KURDIC (BIOKOVO)
3. DITA SEVELJ(URA NAGE) I ANA MRKAC(BIOKOVO)
KATEGORIJA  -36KG
1. NIKA VIDJEN(ZUPA DUBROVACKA)
2. ANABELA JURIC(HERCEGOVAC)
3. MIA BAJIC(BIOKOVO)
KATEGORIJA – 40 KG
1. JOVANA RADONJIC(MLADOST PODGORICA)
2. ANA PEJANOVIC(LEOTAR)
3. MAJA STOJCEVSKI(BIOKOVO)
KATEGORIJA  -24 KG
1. AHMED MULALIC(BOSNA)
2. SANI SARIC(BOSNA)
3. IVAN PAVAO BULIC( DUBROVNIK 1966)
3. FABIJAN MATIJACA(STUDENT)
KATEGORIJA -27 KG
1. DINO HAJRO(BOSNA)
2. HARUN BAJRAMOVIC(BRACA LUKAC)
3. FRAN KUZNIN(URA NAGE)
3. DARIO TRTOMAN(KONAVLE)
KATEGORIJA -30KG
1. ILIJAS MASNIC(BRACA LUKAC)
2. IVAN FRANKOVIC(URA NAGE)
3. MIHAEL VIDOS(URA NAGE)
3. DAMIAN CUNI(AKADEMI ALBANIA)
KATEGORIJA – 34
1. KERIM HASIC(BRACA LUKAC)
2. AHMED KOST(BRACA LUKAC)
3. NADIR LERIC(BOSNA)
3. LEON LABAS(URA NAGE)
KATEGORIJA -38
1. DINO FAZLIC (BRACA LUKAC)
2. MARKO VARESKIC(DUBROVNIK1966)
3. PATRIK PLESA(URA NAGE)
3. LUKA SAPONJIC(SOLIN)
KATEGORIJA -42 KG
1. HARUN ZUHRIC(BOSNA)
2. BLAGO KRTALIC(ZUPA DUBROVACKA)
3. MARIN SOLJAN(SPLIT)
3. BOZO BERGMAN(KONAVLE-CAVTAT)
KATEGORIJA -46KG
1. TONI MATANA(DUBROVNIK1966)
2. DJORDJE SIKIMIC(LEOTAR)
3. DJIVO MACHIEDO(URA NAGE)
3. KARLO KALAFATOVIC(URA NAGE)
KATEGORIJA +46KG
1. BRANKO BULIC(SPLIT)
2. DAVID VEZA(BIOKOVO)
3. HAMZA KARAMEHMEDOVIC(BOSNA)
3. DJINO PESKURA(DBK 1966)

:
DJEVOJČICE  2000/2001 DJEČACI 2000/2001
KATEGORIJA – 28KG
1.EMA BRKANIC(BOSNA)

KATEGORIJA -32 KG
1. EMA BRKANIC(BOSNA)
2. ZINA KURDIC(BIOKOVO)
3. KARLA CAGALJ(KONAVLE)
3. ANA HRKAC(BIOKOVO)
KATEGORIJA -36KG
1. NINA KATAVIC(BIOKOVO)
2. IVANA ZELENIKA(HERCEGOVAC)
3. LUCIJA BILAS(BIOKOVO)
KATEGORIJA -40 KG
1. PETRUNJELJA PAVIC(ZUPA DUBROVACKA)
2. ANAMARIJA MILKOVIC(URA NAGE)
3. ANA DI ROGGA(BIOKOVO)
3. NERA ALUJEVIC(SPLIT)
KATEGORIJA -44KG
1. ZEJNEB KOST(BOSNA)
2. IVANA BORCIC(SPLIT)
3. ANDJELA VIOLIC( DBK 1966)
3. KETI ROSO(BIOKOVO)
KATEGORIJA -48KG
1. ANA BEKAVAC(STUDENT)
2. SELMA HAJRO(BOSNA)
3. VESNA VUKOJA(HERCEGOVAC)
3. MAJA ASANOVIC(LEOTAR)
KATEGORIJA -52KG
1. BRUNA BILIC(DBK 1966)
2. LAURA ZUTAC(ZUPA DUBROVACKA)
LENA GALJUF(ZUPA DUBROVACKA) KATEGORIJA – 30 KG
1. REOLAND VASIA(AKADEMI ALBANIA)
2. ALEKSANDAR JEROMIC(STUDENT)
3. DOMINIK GREGET(DBK1966)
KATEGORIJA -34KG
1. LUKA KIRIGIN(URA NAGE)
2. ALI MEMIJA(BOSNA)
3. GABRIJEL SIMOVIC(KONAVLE)
3. MARINO BARTULOVIC(URA NAGE)
KATEGORIJA -38KG
1. EDIS HASANBEGOVIC(BOSNA)
2. JOSIP BULIC(DBK 1966)
3. DRAZEN ANDJELIC(BIOKOVO)
3. LOVRE VIDAKOVIC(STUDENT)
KATEGORIJA -42KG
1. BOZIDAR VUCUREVIC(LEOTAR)
2. BARISA DOBROVIC(JK MILOS STANKOVIC)
3. KARLO PREVISIC(HERCEGOVAC)
3. AMSAL SORLIJA(BOSNA)
KATEGORIJA -46 KG
1. LUKA BRAOVAC(SPLIT)
2. MATE SUSIC(STUDENT)
3. SRDJAN SPAIC(LEOTAR)
3. EMIN AGOVIC(KONAVLE)
KATEGORIJA -50KG
1. DINO USANOVIC(BRACA LUKAC)
2. BENJAMIN HASANOVIC(BOSNA)
3. MILAN MILANIC(LEOTAR)
3. MIRZA VRAZALICA(BOSNA)
KATEGORIJA -55KG
1. PATRIK PRIGL(DBK1966)
2. LUKA KRALJEVIC(BOSNA)
3. HAMZA KARAMEHMEDOVIC(BOSNA)
3. STIJEPO KRISTOVIC(URA NAGE)
KATEGORIJA -60KG
1. MIHAEL KULAS(DBK 1966)
2. MIHAEL ZANETIC(DBK 1966)
KATEGORIJA +60KG
1. EDIN MALAGIC(BRACA LUKAC)
2. RIJAD SMAJLOVIC(BOSNA)
3. LUKA VIOLIC(DBK 1966)


MLAĐE KADETKINJE 1998/1999 MLAĐI KADETI 1998/1999
KATEGORIJA -40KG
1. DORA BORTAS(SAMOBOR)
2. ANDREA CORIC(HERCEGOVAC)
KATEGORIJA -42KG
1. ALDEN ZULIC(BRACA LUKAC)
2. KARLO PUTICA(DBK 1966)
3. ZAVLADAV ANTON(SPLIT)
3. NIKOLA ANDJELIC(BIOKOVO)
KATEGORIJA -44KG
1. IVA OBERAN(ZUPA DUBROVACKA)
2. MARTA BORTAS(SAMOBOR)
3. PAULA HRKAC(BIOKOVO)
KATEGORIJA -48KG
1. SANJA CIHORIC(LEOTAR)
2. JOSIPA KOKOTIC(KONAVLE)
3. ANDREA MITROVIC(DBK 1966)
3. MERJEM SADIKAJ(BOSNA)
KATEGORIJA -52KG
1. ELLA KARAMATIC(KONAVLE-CAVTAT)
2. DANICA JURIC(HERCEGOVAC)
3. ELA BATINOVIC(BIOKOVO)
3. SARA BRAOVAC(SPLIT)
KATEGORIJA -57KG
1. MATEA KNEGO(ZUPA DUBROVACKA) KATEGORIJA -34 KG
1. ANTON PLAZIBAT
KATEGORIJA -38KG
1. UROS NINIC(LEOTAR)
2. DRAZEN ANDJELIC(BIOKOVO)
3. HRVOJE MATIC(DBK 1966)
KATEGORIJA -46KG
1. MILOS BJELICA(LEOTAR)
2. PERI ADRIAN PULJIC(ZUPA DUBROVACKA)
3. ANTE GAKIC(HERCEGOVAC)
3. MARKO TRTOMAN(KONAVLE)
KATEGORIJA -55KG
1. PATRIK PRIGL(DBK 1966)
2. ANDREJ KONJEVOD(DBK 1966)
3. KARLO JELIC(SOLIN)
3. LEO TOLJA(URA NAGE)
KATEGORIJA -50KG
1. ADIS AGOVIC(KONAVLE)
2. XMOVAN SHKOZA(AKADEMI ALBANIA)
3. ZVONIMIR MILJANIC(HERCEGOVAC)
3. KARLO CVITANOVIC(BIOKOVO)
KATEGORIJA -66KG
1. JOSIP GARASIC(SAMOBOR)
2. DJIVO GASPAR(URA NAGE)
3. SRECKO CURIC(BOSNA)
3. VUK PEJANOVIC(LEOTAR)
KATEGORIJA -60KG
1. ANTE VUKRES(SAMOBOR)
2. TONI MILETIC(BOSNA)
3. NIKOLA KAPOR(LEOTAR)
3. BRUNO GREGOV(URA NAGE)
KATEGORIJA -73 KG
1. DANILO TODOROVIC(TIVAT)
2. KRISTIJAN MARIJANOVIC(BIOKOVO)
3. ARDIJAN SUFAJ(DBK 1966)
3. TONI FRANKOVIC(URA NAGE)
KATEGORIJA -36KG
1. VANJA KATAVIC(BIOKOVO)
2. LUCIA BILAS(BIOKOVO)
3. VANESA ROGGA(BIOKOVO)
3. MATEA FILIPOVIC(BIOKOVO)
KATEGORIJA +73KG
1. VELID KAMENICA(BOSNA)
2. NIKSA VUKAS(URA NAGE)
3. PERO TUKA(KONAVLE)
3. AMOR MIHALJCIC(BOSNA)


Izdvojeno


PRVENSTVO HRVATSKE 2014 - SENIORI I MLAĐI KADETI


ANĐELA I PAULO SENIORSKI PRVACI HRVATSKE


STJEPO ROKO PRVI -Juniorsko prvenstvo Hrvatske


KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE - SOLIN 2013

Sponzori


Badel 1862


OTP Banka


Valamar

Copyright © Judo klub "Dubrovnik 1966"