Kontakti

Liechtensteinov put 10, 20000 Dubrovnik, Croatia

Povratak na prethodnu stranicu

Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje 2011

Judaši  Judo kluba "Dubrovnik 1966" ostvarili izvanredan rezultat na  Prvenstvo Hrvatske u judu za kadete i kadetkinje održanom 19. veljače u Vinkovcima.

U godini kada Judo klub "Dubrovnik 1966" slavi 45 godina postojanja mladi judaši donjeli svome gradu  dvije zlatne medalje i dvije brončane .

Paulo Buterin nakon odličnih borbi postao je Prvak Hrvatske u kategoriji do 50 kg i tako ostvario do sada najbolji rezultat zahvaljujući napornom radu i svojoj borbenosti.

Luka Čerjan koji je na seniorskom prvenstvu bio u borbi za medalju na kadetskom prvenstvu dokazao je svoju dominaciju u kategoriji do 66 kilograma.

Stjepo Roko treći je u kategoriji do 73 kilograma, a malo je nedostajalo da se okiti  zlatom.

Andrea Mitrović zauzela je treće mjesto u kategoriji do 40 kilograma.U borbi za medalju bili su Ivo Vranjković u kategoriji do 73 kilograma, te Marija Lonza do 70 kilograma i tako zauzeli 5 mjesta.

Posebno treba istaknuti da je Judo klub "Dubrovnik 1966" ekipno zauzeo 2 mjesto u muškoj konkurenciji.

Ozbiljan trening, dobra ekipa i kvalitetno vodstvo formula su za dobre rezultate koji ovaj klub već godinama ostvaruje.

Sve pohvale treneru Mateu Semizu za uspjehe koje su on i njegovi judaši ostvarili u ova prva dva natjecanja ove godine.

Dobar početak i razlog više da se slavi.